תמונות לחדר ילדים

3 דברים שחשוב לדעת שמחפשים תמונות לחדר ילדים

פונקציונליות

כמובן שהתמונות צריכות להיות יפות כן, אבל לדעתי זה לא הדבר היחידי שחשוב. לתמונה יכול להיות תפקיד פונקציונלי בחדר. קחו לדוגמא את הפוסטר הזה- פוסטר א-ב עם איורי חיות שנוצר במטרה ללמד את ביתי הקטנה את שמות החיות ובעתיד יעזור גם בלימוד האותיות.

התאמת צבעים

הרמוניה, חדר הילדים שלכם הוא לא מחסן למשחקים! הוא חדר לכל דבר והמטרה שהילדים ייהנו לשהות בו לכן הבחירות הצבעוניות הן מאוד חשובות ומומלץ אפילו להתייעץ לפני שמקבלים החלטה. לי היה חשוב שעיצבתי את חדר הילדים של ביתי ליצור חדר נעים מאחר ובעתיד החדר ישמש בעזרת השם כחדר לילד נוסף בחרתי בטורקיז כגוון הדומיננטי ובחרתי בשילוב של צהוב ולבן. דבר שיכול לעזור הוא כמובן לקבל השראה, יש לא מעט דוגמאות באתרים כמו פינטרסט לחדרי ילדים מהממים, אבל יש עוד כלי מעולה שאני משתמשת בו לא מעט לעיצוב:

https://color.adobe.com/create/color-wheel/

שממנו ניתן לשאוב רעיונות לשילובי צבעים מעניינים.

פוסטר א-ב עם איורי חיות מתוקות להסבר כלי ללימוד חיות ואותיות לקטנטנים-גודל 40 על חמישים מגיע עם מסגרת בצבע ורוד
פוסטר א-ב עם איורי חיות מתוקות להסבר כלי ללימוד חיות ואותיות לקטנטנים-גודל 40 על חמישים מגיע עם מסגרת בצבע צהוב
פוסטר א-ב עם איורי חיות מתוקות להסבר כלי ללימוד חיות ואותיות לקטנטנים-גודל 40 על חמישים מגיע עם מסגרת בצבע טורקיז

בטיחות- מהניסיון שלי כשהילדים קטנים הם נוטים להפיל דברים, וגם תמונות עלולות ליפול… לכן תמונה ממוסגרת עם זכוכית יש לשים במקום גבוה. או פתרון נוסף הוא להשתמש במסגרות שבמקום זכוכית משתמשות בפלסטיק שקוף שאינו נשבר. המסגרות שנמכרות באתר שלנו מותאמות לחדרי ילדים ומשתמשות בפלסטיק שקוף שאינו יכול לפגוע בקטנטנים.

סט 6 תמונות באיורי חיות לחדר ילדים

 

לסיכום בבחירת תמונות לחדר  ילדים יש שיקולים שצריך לקחת אבל אני רוצה לתת לכם טיפ קטן שנשמע ברור אבל לפעמים אנחנו שוכחים שלפעמים לילדים שלנו יש את האינטואיציה הטובה ביותר, העזרו בהם ושתפו אותם בהתלבטויות שלכם ותגלו כמה הם יצירתיים ואין כמו תהליך משותף לחיזוק הקשר ביניכם!התהליך אמנם  לא פשוט אך בסופו התוצאה שווה כל רגע, הקטנים שלכם ייהנו לבלות בחדר, להזמין חברים ואתם תהנו מלראות   אותם נהנים

אם אהבתם את התמונות שלנו מוזמנים לבקר בחנות שלי, תמצאו שם עוד דוגמאות ועוד דברים מתוקים למתוקים שלכם