אודות הסטודיו

סטודיו טוליפ נולד בשנת 2016.האהבה שלי לעולם האיור והאנימציה הייתה  קיימת מאז ומתמיד. ברגע שים בתי הראשונה נולדה,האהבה הזו התחברה לי לעולם הילדים.בעקבות כך החלטתי לייצר מוצרים בסגנון איור ייחודי שילדים והורים אוהבים. כמו כן בסטודיו אני מלמדת ילדים את מקצועות האיור והאנימציה.אני בוגרת לתואר ראשון בלימודי קולנוע במחלקת אנימציה במכללת ספיר ועובדת כמורה לפתוח משחקי מחשב בבית הספר למחוננים רון ורדי כמו כן אני נשואה לעידו ואמא לים.

באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרים מאויירים לחדרי ילדים, הזמנות מאויירות לארועים וכמו כן קטעי אנימציה בסגנון ייחודי.

מי אני?

טל דרורי בעלת הסטודיו אנימטורית ומאיירת בעלת תואר B.F.A ממכללת ספיר. כמו כן טל דרורי בעלת ניסיון רב בתחום ההוראה, מרצה במכללת אנימאיה ומורה בבית הספר רון ורדי .

השאיפה שלי

השאיפה שלי היא לאפשר ללקוחות שלי להגשים את החלומות, אם דמיינתם הזמנה מהאגדות או חדר ילדים קסום אני כאן כדי לעזור לזה לקרות. כמו כן אני פה גם כדי להגשים חלום נוסף והוא ללמד אתכם מקצועות האיור והאנימציה לכל קהל וגיל.

מה אני עושה

אני מאיירת מכל הלב איורים בהתאמה אישית וכמו כן מפיקה סרטוני אנימציה מאויירים. האיורים שלי מופיעים גם על מוצרים מקסימים  כגון הזמנות מאוירות, תמונות לחדרי ילדים, עבודות גרפיקה וסרטוני אנימציה. כמו כן ניתן להגיע אלי לשיעורי איור דיגיטלי ואנימציה ממוחשבת.