עיצוב הזמנה לחתונה

מתחתנים? כמה דברים שכדאי לדעת על הזמנות לחתונה

אחד הדברים שאני אוהבת לעשות הוא לעצב ולאייר הזמנות לחתונות. כל הזמנה שעשיתי לימדה אותי לא מעט ולכן החלטתי לשתף בכמה טיפים לזוגות הצעירים.מזל טוב

.

מעטפות- בדרך כלל גני אירועים ואולמות נותנים מעטפות למתחתנים, שווה לברר מולם את העניין. במידה וכן בדקו עם האולם מה גודל המעטפה שהם נותנים, חשוב לציין בפני המעצב את גודל המעטפה בדרך כלל הגודל הסטנדרטי הוא 13/19 וחשוב לעצב הזמנה בגודך 12/18 כדי שתוכל להכנס למעטפה בצורה נוחה.

דוגמאות- תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, לפני שאתם פונים למעצב/מאייר בנוגע להזמנה עשו מחקר קטן משלכם…אספו דוגמאות מהרשת של הזמנות שאהבתם והראו אותם למעצב. מומלץ להסתכל גם בפינטרסט ככה תחשפו לעוד מגוון של דוגמאות ואפילו תוכלו לשמור אותן בקלות.

לו"ז- חשוב לתת מספיק זמן מכמה סיבות, דבר ראשון רוב הסיכויים שיהיו שינויים שתרצו בעיצוב ההזמנה, כמו כן יש להביא אותה לדפוס ולפעמים לבתי הדפוס לוקח כמה ימים… דבר נוסף הוא המשלוח בדואר נכון שהיום חלק גדול מההזמנות מועברות בוואטסאפ אבל עדיין יש כאלה שמעדיפים לקבל הזמנה בדואר, ולדואר לפעמים לוקח זמן …

נייר- נייר מבריק, בגוון מט, נייר ממוחזר, נייר בגוון פנינה… יש לא מעט סוגי נייר שניתן להדפיס עליהם הזמנה לחתונה וחשוב מאוד שהעיצוב יתאים לסוג הנייר. לדוגמא הזמנה בסגנון צבעי מים תראה נהדר על נייר ממוזר. לכן אם אתם מדפיסים את ההזמנה בקשו מבית הדפוס לראות את סוגי הנייר ובקשו להדפיס דוגמא לפני ההדפסה של כל הכמות..עוד דבר, חשוב מאוד לעשות הדפסת ניסיון לפני ההדפסה של כל ההזמנות!,זה יכול למנוע הרבה בעיות! חלק מהמעצבים אף נותנים שירות של הדפסת ההזמנה וחוסכים ממכם את העניין הזה,שווה לבדוק.טקסט- שימו לב שהטקסט מכיל את כל הפרטים החשובים: שמות, תאריך לועזי ועברי, מקום, וכמובן שמות ההורים משני הצדדים. אבל לא רק, הזמנה היא המקום לתת פרטים חשובים, לדוגמא אם החתונה מתקיימת בטבע כדאי לציין את זה כדי לא לענות את הבנות על עקבים…אם יש בריכה באירוע ניתן להזמין את המוזמנים להביא בגדי ים.

מזל טוב